List of Reviewers   Issue47 Year15

# Full Name Email Affiliation Rank Degree
1   miladazim@yahoo.com ادبیات فارسی و علوم انسانی Prof PhD
2 Hossein Yazdani Ahmadabadi hyazdani45@yahoo.com دانشگاه فردوسی مشهد Associate Professor PhD
3   aydenloo@gmail.com Prof PhD
4   a-esmailpour@sbu.ac.ir Prof PhD
5   leila_haghparast@yahoo.com دانشگاه فردوسی Graduate PhD
6   Alashtya@yahoo.com دانشگاه مازندران Prof PhD
7   shabanzadeh_m@yahoo.com Prof PhD
8 Ahmad Tamimdari a_tamimdari@yahoo.com بازنشسته دانشگاه علامه طباطبایی Prof PhD
9 Mehdi mohabbati Golmakan110@yahoo.com دانشگاه زنجان Prof PhD
10   Ssmoghaddam@yahoo.com Prof PhD
11   Amiri@mail.uk.ac.ir Prof PhD
12 ُseyyed ali seraj Ali.seraj78@yahoo.com عضو هیأت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه نیشابور Associate Professor PhD
13 Hakimeh Dabiran dabiran@khu.ac.ir دانشگاه خوارزمی Prof PhD
14   nikoubakht@yahoo.com Prof PhD
15 mohammad reza sarfi m_sarfi@yahoo.com دانشگاه شهید باهنر کرمان Prof PhD