• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree Publons
1   mbakhtiari@ut.ac.ir دانشیار دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی Associate Professor PhD
2 Abdolhossein  Farzad abdolhosein.farzad@gmail.com دانشیار دانشگاه آزاد تهران، واحد علوم و تحقیقات، گروه زبان و ادبیات فارسی Associate Professor PhD
3   shahlasharifi@hotmail.com ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
4   S.ali.ghasem@gmail.com ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
5   Amiri@mail.uk.ac.ir Prof PhD
6   L_ghasemi2002@yahoo.com Prof PhD
7 Ahmad Tamimdari a_tamimdari@yahoo.com بازنشسته دانشگاه علامه طباطبایی Prof PhD
8 fateme shekardast f.shekardast@gmail.com دانشگاه پیام نور Prof PhD
9 mostafa gorji gorjim111@yahoo.com دانشگاه پیام نور Prof PhD
10 manzar soltani Soltani53@yahoo.com دانشگاه خوارزمی،دانشکده ادبیات و زبانها Prof PhD
11 Nafiseh Moradi nafiseh.moradi@gmail.com Prof PhD
12   Safayi.ali@gmail.com Prof PhD
13   Ghavamg@yahoo.com Prof PhD
14 mohammad taghavi Motaghavi@yahoo.com دانشگاه فردوسی مشهد Prof PhD
15   mohseni@umz.ac.ir علوم انسانی و اجتماعی Prof PhD
16 siavash haghjou s.haghjou@umz.ac.ir گروه زبان و ادبیات فارسی دانشکده علوم انسانی دانشگاه مازندران Prof PhD
17   firouzian_mehdi@ut.ac.ir Prof PhD
18 Farideh Davoudymoghadam Fdavoudy@gmail.com دانشگاه شاهد Prof PhD
19 seyedreza shakeri sr.shakeri@gmail.com عضو هیات علمی Prof PhD
20   Pirouz_40@yahoo.com Prof PhD
21   dr.khademikulaei@gmail.com دانشگاه پیام نور Prof PhD
22 Alireza Fouladi fouladi2@yahoo.com دانشگاه کاشان Prof PhD
23 jahangir safari Safari_706@yahoo.com دانشگاه شهرکرد Prof PhD
24   homayunjamshidian@yahoo.com علوم انسانی Prof PhD
25 Gholamreza Kafi Ghkafi@shirazu.ac.ir عضو هیات علمی دانشگاه شیراز Prof PhD
26   Akbarlotfi42@gmail.com Prof PhD
27   M_kamalizadeh@yahoo.com Prof PhD
28 ُseyyed ali seraj Ali.seraj78@yahoo.com عضو هیأت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه نیشابور Associate Professor PhD
29   Mahbood46@yahoo.com Prof PhD
30 maryam آخسسثهده drhoseini@yahoo.com دانشگاه الزهرا Prof PhD
31   Hasanzadeh.mirali@yahoo.com Prof PhD
32   M_rezaei53@yahoo.com دانشیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Prof PhD
33   Emohammadi@birjand.ac.ir دانشگاه بیرجند Associate Professor PhD
34   Dr.ar_nabiloo@yahoo.com Prof PhD
35   Keivanfar@usc.ac.ir Prof PhD
36 mohammadreza movahedi Movahedi1345@yahoo.com دانشگاه قم Prof PhD
37   Mbk@ltr.ui.ac.ir Prof PhD
38   Zalami@alzahra.ac.ir دانشگاه الزهرا Prof PhD
39 Aliyeh  Kord Zafaranlu kambuzia Akord@modares.ac.ir علوم انسانی Prof PhD
40   Leilasadeghi@gmail.com Prof Master
41   Nikmanesh44@yahoo.com Prof PhD
42   Alireza_nikouei@yahoo.com دانشگاه گیلان Prof PhD
43   Irzarghani@yahoo.com Prof PhD
44   P_fayazmanesh@yahoo.com دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه Prof PhD
45 Ahmad  Khatami A_khatami@sbu.ac.ir دانشگاه شهید بهشتی Prof PhD
46   Alashtya@yahoo.com دانشگاه مازندران Prof PhD
47   Amankhani27@yahoo.com دانشگاه گلستان Prof PhD
48   Aa_sedighi@yahoo.com Prof PhD
49   zainab_saberpoor@yahoo.com دانشگاه تربیت مدس Prof PhD
50   shabanzadeh_m@yahoo.com Prof PhD
51   M_abolghasemi@sbu.ac.ir ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
52   Khadijehhajiyan@yahoo.com Prof PhD
53   Zolfagari_hasan@yahoo.com علوم انسانی Prof PhD
54 Mehdi Saeedi mehdesaedi@yahoo.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی Assistant Professor PhD
55   A52_2006@yahoo.com دانشگاه قم Prof PhD
56   nikoubakht@yahoo.com Prof PhD
57 manouchehr akbari makbari@ut.ac.ir دانشگاه تهران Prof Master
58 Aliakbar Bagheri Khalili aabagheri@umz.ac.ir دانشگاه مازندران Prof PhD
59 m r raminnia_maryam@yahoo.com Prof PhD
60   rahimbeiki@yahoo.com Assistant Professor PhD
61 Morteza Heidari Mortezaheydari.58@gmail.com دانشیار گروه زبان و ادبیّات فارسی دانشگاه پیام نور Prof PhD
62   Hayati.zahra@gmail.com Prof PhD
63   habniki@yahoo.com Prof PhD
64   aydenloo@gmail.com Prof PhD
65 Alireza Emami emami59@gmail.com Prof PhD
66 Bahador Bagheri bahadorbagheri47@gmail.com دانشگاه خوارزمی Prof PhD
67   n.bagheri@vru.ac.ir Prof PhD
68   Zrpbashiri2001@yahoo.com Prof PhD
69   ghobadi.hosein@yahoo.com دانشگاه تربیت مدرس Prof PhD
70   zparsapoor@yahoo.com دانشيار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Associate Professor PhD
71   saeid_purazimi@yahoo.com ادبیات Prof PhD
72   kpsh42@yahoo.com Prof PhD
73   h.payandeh@yahoo.com ادبیات Prof PhD
74   hsnbyt@gmail.com Prof PhD
75   l.peyghambarzadeh@yahoo.com Prof PhD
76   behnazpayam@yahoo.com Prof PhD
77 Ali Taslimi taslimy1340@yahoo.com دانشگاه تهران Prof PhD
78   Jahedjah@gmail.com Prof PhD
79   zpaydar30@gmail.com علوم انسانی Prof PhD
80   y.hamed@chmail.ir Prof PhD
81   jafarhamidi94@yahoo.com Prof PhD
82 asieh zabihnia omran asieh.zabihnia@gmail.com یزد Associate Professor PhD
83   dr.ru_rahimi@yahoo.com Prof PhD
84 masoud Rouhani ruhani46@yahoo.com Prof PhD
85   Rayan.roozbeh@yahoo.com ادبیات Prof PhD
86   msharifnasab@yahoo.com Prof PhD
87 Alireza Shabanlu alirezashabanlu@gmail.com عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Prof PhD
88   spirloojeh@gmail.com پژوهشکدۀ زبانشناسی Prof PhD
89   Rouyasadr@yahoo.com پژوهشگر Prof PhD
90   Hesam_kh1@yahoo.com دانشکدۀ علوم انسانی Prof PhD
91 mohammad reza sarfi m_sarfi@yahoo.com دانشگاه شهید باهنر کرمان Prof PhD
92   Ssmoghaddam@yahoo.com Prof PhD
93   agaravand89@gmail.com ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
94 Arham Moradi moradiarham@gmail.com دانشگاه ماربورگ (آلمان)، دانشکده زبانها و فرهنگهای خارجی Prof Master
95 ayoob moradi ayoob.moradi@gmail.com استادیار گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه پیام نور Prof PhD
96   b_alipour_kaskari@yahoo.com پيام نور Prof PhD
97 Mojtaba Monshizadeh monshizadeh30@yahoo.com علامه طباطبایی Prof PhD
98   mansouri.yadollah@yahoo.com Prof PhD
99   l_norozpoor@yahoo.com علوم انسانی و اجتماعی Prof PhD
100   zhashemie@gmail.com ادبیات و علوم انسانی. گروه زبان و ادبیات فارسی Prof PhD
101   Qorban.valy@yahoo.com Prof PhD
102   mgyahaghi@yahoo.co.uk دانشگاه فردوسی مشهد Prof PhD
103 tahereh kuchakian darya_koochekiyan@yahoo.com ادبيات و علوم انساني Prof PhD
104 Hossein Yazdani Ahmadabadi hyazdani45@yahoo.com دانشگاه فردوسی مشهد Associate Professor PhD
105 mohammad behnamfar mbehnamfar@birjand.ac.ir دانشکده ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
106 zahra delpazi z.delpazir@birjand.ac.ir دانشگاه بیرجند Prof PhD
107   sadeghi.ma.38@gmail.com دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی Prof PhD
108 Tahereh Ishany tahereh.ishany@gmail.com عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Prof PhD
109 Ebrahim Danesh danesh.lit@gmail.com دانشگاه محقق اردبیلی Assistant Professor PhD
110 MOHAMMAD ALI MAHMOODI mahmoodi122@yahoo.com دانشگاه سیستان و بلوچستان Prof PhD
111 reza sadeghi shahpar r.s.shahpar@gmail.com دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان Associate Professor PhD
112 - - taslimi1340@yahoo.com - Prof PhD
113 Zeynab Saber saber_zb@yahoo.com فلسفه هنر Prof Master
114 asghar ahmadi ahmadi.asghar@gmail.com Prof PhD
115 m z mzamani.poem@gmail.com دانشگاه پیام نور Prof PhD
116   a-esmailpour@sbu.ac.ir Prof PhD
117   fjahangard@yahoo.com Prof PhD
118 rahman moshtagh mehr r.moshtaghmehr@gmail.com ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
119 ehsan reisi ehsanreisi@gmail.com دانشگاه اصفهان Prof PhD
120 Mahmoud Sheikh ma.sheikh@ut.ac.ir استادیار دانشگاه تهران Assistant Professor PhD
121   maryamsalehinia@yahoo.com دانشگاه فردوسی مشهد Prof PhD
122   b_m_bakhtiari@yahoo.com دانشیار دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی Associate Professor PhD
123   leila_haghparast@yahoo.com دانشگاه فردوسی Graduate PhD
124 Farzaneh Goshtasb farzaneh77@yahoo.com پژوهشکده زبان شناسی Prof PhD
125   estajiz@yahoo.com Prof PhD
126 farhad mohammadi mohammadifarhad65@gmail.com دانشگاه شهید مدنی آذربایجان Prof PhD
127   abasiz@modares.ac.ir Prof PhD
128 soheila farhangi s_farhangi@pnu.ac.ir دانشگاه پیام نور رشت Prof PhD
129 mehdi ghadernezhad Mehdi.ghadernezhad@yahoo.com دانشگاه هنر اصفهان Prof PhD
130 mohammad mahmoodi mahmoodi.mhmd@yahoo.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی Assistant Professor PhD
131 mohsen sifi motaseifi2002@yahoo.com دانشگاه کاشان Prof PhD
132 parsa yaghoobi janbesaraei p.yaghoobi@uok.ac.ir دانشگاه کردستان Prof PhD
133   rezaimail@yahoo.com دانشگاه پیام نور Prof PhD
134   bghanbari768@gmail.com دانشگاه آزاد تهران مركز Prof PhD
135 Hojjat Abbasi Hoojan3@yahoo.com دانشگاه پیام نور Prof PhD
136   ghahreman.shiri@gmail.com Prof PhD
137   shairih@gmail.com علوم انسانی Prof PhD
138   hoseyna_sm@yahoo.com علوم انسانی Prof PhD
139 fateme modarresi fatemeh.modarresi@yahoo.com دانشگاه ارومیه Prof PhD
140   farzadghaemi@gmail.com دانشگاه فردوسی مشهد Prof PhD
141   horri2004tr@gmail.com ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
142 Hakimeh Dabiran dabiran@khu.ac.ir دانشگاه خوارزمی Prof PhD
143   alirezakhanjan@gmail.com Prof PhD
144 eshagh toghiani etoghiani@yahoo.com دانشگاه اصفهان Prof PhD
145 Abolghasem Esmailpour Motlagh esmailpour2@yahoo.com دانشگاه شهید بهشتی Prof PhD
146 Seyyed Mehdi Dadras smdadras@gmail.com استادیار گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه ارومیه Prof PhD
147   y.ataei@gmail.com Prof PhD
148   sara.chalak60@gmail.com دانشگاه آازد اسلامی واحد تهران شرق Assistant Professor PhD
149 Ali asghar Bashiri aliasgharebashiri@gmail.com دانشگاه بوعلی سینای همدان Prof PhD
150   razaskari@yahoo.com Prof PhD
151   ghobeishi@atu.ac.ir Prof PhD
152   batulvaez@yahoo.com علامه طباطبایی Prof PhD
153   mohammadamir_jalali@yahoo.com Prof PhD
154   abifarna@yahoo.com Prof PhD
155   reza_hossein_pour@yahoo.com ااستادیار پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی Prof PhD
156   alashtya@gmail.com دانشگاه مازندران Prof PhD
157 mohammad jafari ghanavati jaafari198@yahoo.com Prof PhD
158   shmotoun.arabic@yahoo.com دانشکده ادبیات و زبان های خارجه Prof PhD
159   70dalvand@gmail.com Prof PhD
160   p.safaei88@yahoo.com Prof PhD
161 Abbas Vaezzadeh vaezzadeh_abbas@birjand.ac.ir دانشگاه بیرجند Prof PhD
162 Mehrdad Meshkinfam mehrdadmeshkinfam@gmail.com ادبیات و علوم انسانی Prof Master
163   zoryatay@yahoo.com زبان و ادبیات فارسی دکتر علی شریعتی Prof PhD
164 Elham Izadi e.izadi89@gmail.com دانشگاه بوعلی سینا Prof PhD
165 Parvin parvin.mortazaie@yahoo.com parvin.mortazaie@yahoo.com دانشگاه شیراز/مرکز آموزش عالی اقلید Prof PhD
166 hashem sadeghi sadeghi.hashem62@gmail.com دانشگاه نیشابور Prof PhD
167   Majid.mansuri@gmail.com Prof PhD
168 Hassan Bassak hbassak@gmail.com ادبیات فارسی و زبان های خارجه Associate Professor PhD
169   demarati@gmail.com Prof PhD
170   Vahid.idgah@ut.ac.ir Prof PhD
171   Shirazi6429@gmail.com ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
172 mohammad moradi momoradi@shirazu.ac.ir دانشگاه شیراز Prof PhD
173 Gazelle mohajeryzadeh mohajeryzadeh@pnu.ac.ir ادبیات و زبان خارجه Prof PhD
174 Fatemeh Bahrami f_bahrami@sbu.ac.ir دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده ادبیات و علوم انسانی Prof PhD
175 Akram Joudi Nemati A_joudy@yahoo.com عضو هیئت علمی دانشاه امام صادق(ع) Prof PhD
176 Navid Firouzi navidfiruzi60@yahoo.com دانشگاه صنعتی شاهرود Assistant Professor PhD
177   yaghoob_733@yahoo.com دانشگاه آزاد Prof PhD
178 marzie azimi marzie.azimi633@gmail.com دانشگاه تربیت مدرس Prof PhD
179 Faegheh Abdollahian f.abdollahiyan1@gmail.com دانشگاه گیلان Prof PhD
180 Ebrahim zaheri zaheri@sku.ac.ir دانشگاه شهرکرد Prof PhD
181 Najmeh Dorri drdorri_3415@yahoo.com دانشگاه تربیت مدرس Associate Professor PhD
182 Fatemeh Mozaffari mozafari.ut@gmail.com دانشگاه صنعتی شاهرود Prof PhD
183   ha.raoof@gmail.com Prof PhD
184   mresfandiar@gmail.com دانشگاه آزاد یادگار امام شهرری Associate Professor PhD
185 Mehrdad Meshkinfam m.meshkinfam@ltr.basu.ac.ir دانشگاه بوعلی سینا Prof Master
186 Khadijeh Bahrami Rahnama bahramirahnama@gmail.com استادیار گروه زبان و ادبیات فارسی، واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری، دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران Assistant Professor PhD
187 Alireza Heydari alirezaheidari.dr@gmail.com دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران Prof PhD
188 nayereh shateri shaterinayereh2115@gmail.com گروه زبان و ادبیات فارسی ، دانشکده علوم انسانی، واحد نجف آباد، دانشگاه آزاد اسلامی، نجف آباد، ايران Prof Master
189 kamran parsinejad kparsinejad@yahoo.com پیام نور Prof Master
190 Mahnaz Fooladi bkouroosh@ymail.com دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه الزهرا(س) Prof PhD
191 Abolfazl Sabramiz sabramiz@gmail.com استادیار الهیات و فلسفه پژوهشگاه علوم انسانی جهاددانشگاهی Graduate PhD
192   atoosa.rostambeik@gmail.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Assistant Professor PhD
193   Ghodrat66@yahoo.com Prof PhD
194 Saeed Hessampour Shessampour@yahoo.com دانشگاه شیراز Prof PhD
195   A.afrashi.ling@gmail.com Prof PhD
196   rafrah1@gmail.com Prof Master
197 Mehdi mohabbati Golmakan110@yahoo.com دانشگاه زنجان Prof PhD
198   miladazim@yahoo.com ادبیات فارسی و علوم انسانی Prof PhD
199 Mousa Karami karami1383@gmail.com استادیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه پیام‌نور Assistant Professor PhD
200   r.ruhani@kashanu.ac.ir Prof PhD
201   mahtabostadi@yahoo.com Prof Master
202   Otabibzadeh@yahoo.com Prof PhD
203   abbasi@tmu.ac.ir دانشگاه خوارزمی Prof PhD
204   mohammadi.mozhgan@gmail.com Prof PhD
205 DAVOUD SPARHAM d_Sparham@yahoo.com استاد دانشگاه علامه طباطبايي Prof PhD
206   bozorghs@modares.ac.ir Prof PhD
207   ytalebian@gmail.com Prof PhD
208 mohammad Khosravishakib M.Khosravishakib@gmail.com دانشگاه لرستان Prof PhD
209   khalilollahe@yahoo.com دانشگاه شاهد Prof PhD
210   b.rezaeipnu@yahoo.com Prof PhD
211 Farhad Tahmasbi farhad.tahmasbi@yahoo.com دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر Prof PhD
212   M_hamidoost@yahoo.com Prof PhD
213 marjan aliakbarzade zehtab Mak294@yahoo.com دانشگاه آزاد اسلامي واحد ورامين- پيشوا Assistant Professor PhD
214 said Ahmad Hossaini kazerooni sahkazerooni@yahoo.com گروه زبان و ادبیات فارسی؛ واحدبوشهر؛ دانشگاه آزاد اسلامی؛ بوشهر؛ ایران Prof PhD
215 Reza Satari rezasatari@yahoo.com دانشیار دانشگاه مازندران Associate Professor PhD